aktuálně

wooplywooplywooply     

Při návštěvě v naší společnosti na adrese Chlumčanského 8, Praha 8, můžete využít parkovací stání zdarma vedle firemního vstupu.

  

Most kasárnaklasterRD RD Černá
V Praze 5 jsme zahájili výstavbu rodinného domu. Hlavní charakteristikou vily je vzdušnost a otevřenost světlu. Tyto požadavky investora ovlivnily celý návrh, který je nesen vysokým konfortem užívání, prostornými lodžiemi a terasou v nejvyšším podlaží.

Podklady pro kooperanty jsou k nalezení zde, (případně zde). Heslo bude sděleno mailem či telefonicky.

Podklady v PDF jsou k nalezení zde. Heslo - stejné, jako výše.
 
akt.: 5.11.2015


Most kasárnaklasterloft Loftové nástavby, které vytvářejí atypické prostory a interiéry, ale stejně tak se neméně uplatňují v exteriéru, jsou trvalou součástí naší produkce. Od hrubé stavby po řešení interiéru. Máme radost, že je provází spokojenost od našich klientů, v čemž i nadále usilovně pokračujeme!
 
akt.: 30.4.2015


Most kasárnaklasterRD Černošice Rodinný nízkoenergetický dům - dřevostavba v Černošicích je plně provozován a pomalu se začíná obklopovat kvalitní zelení. Projekt byl zpracováván ve spolupráci s arch. Hradeckou (archit. návrh).
 
akt.: 18.3.2015


Most kasárnaklasterklaster Občas se vracíme na své realizace i několik let staré a máme vždy radost, když fungují. V tomto případě to bylo o to příjemnější, že se na střešní zahradě konala malá sešlost. Jedná se o Holešovickou půdní nástavbu se 3 byty, z něhož jeden má jednu z největších zelených (zatravněných) střech nad činžovním domem v Praze. Více zde.
 
akt.: 4.8.2014


Most kasárnaklasterklaster V těchto týdnech probíhá rekonstrukce vstupních prostor činžovního domu v Praze - Vršovicích. Protože se jedná o objekt s bohatým umělecko-řemeslným detailem, je tomu zvolena i odpovídající úroveň dodávek a zednických a kamenických oprav.
 
akt.: 29.7.2014


Most kasárnaklasterklaster V letech 2006 - 2008 ve spolupráci s arch. Markem Annonim byl projektován ateliérem AMA invest, člen skupiny in.Spira Group trapistický klášter v Nahorubech. Jak zmínil Kardinál Vlk: "Paradoxně vzhledem k úpadku religiozity u nás dochází k velkému rozkvětu právě v kontemplativních řádech".
 
O životě řádu je možné se více dozvědět zde.
 
akt.: 1.5.2014

 

sonda střecha V rámci naší expertní činnosti jsme prováděli posudek stavu obvodového pláště na budově ÚSTAVU PRO STUDIUM TOTALITNÍCH REŽIMŮ, Siwiecova 2428/2, Praha 3. Dne 3.3.2014 byl posudek zahájen provedením sond, zde je k dispozici protokol s fotodokumentací jedné sondy.

akt.: 25.3.2014

 

Zde naleznete archív aktualit /2009 - 2013/:

 
foto zahrada

 

 

Součástí našich návrhů je i parter staveb a zahrady a ty se vyvíjejí na rozdíl od staveb mnohem dynamičtěji, sledujeme jejich proměny v čase.

Více zde.

akt.: 5.10.2013

 

 
allegro Group

 

 

Pro společnost Allegro Group v Karlínksé budově Danube House jsme realizovali interiér - více viz sekce reference. Na obrázku je vidět původní vizualizace návrhu řešení interiéru (od in.Spira Group + Oliva Design) a vedle foto realizace.

Náročné realizace nás baví!

akt.: 8.9.2013

 

 
wooply

 

 

článek na iDNES.cz o projektování ateliéru in.Spira Group ve spojení s AMA invest

akt.: 9.8.2012

 

 
wooply

wooply

 

V Černošicích nadále probíhá výstavba rodinného domu v systému WOOPLY - energeticky úsporná dřevostavba.  Z vnějšku již stavba čeká na finální povrchy (izolačně je již vyřešena) a v interieru se brzo dočká hliněných omítek. Od konce nás dělí 3 měsíce.

akt.: 8.3.2012

   

 
 wooply

 

 

V uplynulé době vznikla řada loftových i klasických bytů, které byly navrhovány v rámci skupiny in.Spira Group a realizovány f. AMA invest. Některé z nich jsme navštívili a podívali, jak se v nich jejich vlastníkům žije. Více viz sekce reference.

akt.: 28.2.2012

 
 
 wooply
 wooply
 wooply

V Černošicích probíhá výstavba rodinného domu v systému WOOPLY - dřevostavba v provedení STEICO-nosníků.  Rodinný dům sestává ze železobetonové podnože (zátopové území) a energeticky úsporné dřevostavby, která se otevírá k  výhledům na zalesněné svahy Kazína.

akt.: 22.11.2011

 

 
 wooply
 
 

Působení naší společnosti bylo oceněno titulem "Nominace na titul v soutěži Stavba roku 2010" za Rodinný dům v Tuchoměřicích.


akt.: 3.5.2011


 

 

člen skupiny in.Spira Group   copyright © 2011 - 2012   AMA invest s.r.o.