program dřevostaveb

WOOPLY    

 

Vzhledem ke zkušenostem spol. AMA invest s.r.o. s prováděním dřevostaveb, patnáctiletému testování kontrukcí, detailů a skladeb a zvyšujícímu se zájmu o nízkoenergetické domy naše společnost vyvynula speciální program dřevostaveb, který nabízí nejen větší cenovou dostupnost, ale otevře dřevostavby mnoha využitím. 

Projekt se opírá o tradiční využití dřeva a dřevěných konstrukcí ve stavebním díle, které je osvědčené desetiletými zkušenostmi a již bezpečně známe jeho přednosti i omezení a zároveň se opírá o současné technologie a možnosti, jako jsou např. prvky typu Steico a z nich odvozené, skladby s použitím funkčních a na provedení jednoznačných parozábran, foukaných izolací, které řeší jinak problematicky izolovatelné detaily a podobně. Tyto technologie posouvají dřevostavby na stejnou úroveň s jinými systémy - zděnými, železobetonovými a pod. a umožňují vybírat mezi nimi na základě porovnávání konkrétních parametrů.

Naše společnost se zabývá dřevostavbami jako uceleným systémem s vyvynutými detaily a postupy. Tento systém reprezentuje značka Wooply:

 WOOPLY

V rámci tohoto systému lze s výhodou postavit i náročnější projekty - viz rodinný dům, který byl oceněn titulem "Nominace na titul v soutěži Stavba roku 2010" - Rodinný dům v Tuchoměřicích. V současné době probíhá např. realizace obdobně náročného domu v Černošicích - viz sekci Aktuálně.

 

 

 


 

člen skupiny in.Spira Group   copyright © 2011 - 2012   AMA invest s.r.o.